Home > موفقیت > ۱۰ کار افراد موفق قبل از صبحانه

۱۰ کار افراد موفق قبل از صبحانه

10 کار افراد موفق قبل از صبحانه

آیا تا به حال حس کرده اید اگر روز را بهتر شروع می کردید کارهایتان بهتر پیش می رفت؟ شروع خوب یک روز می تواند تفاوت بین فرصت های از دست رفته و موفقیت باشد. چه کاری می توانید برای شروع خوب یک روز انجام دهید؟
در این نوشته ۱۰ ۱۰ کار افراد موفق قبل از صبحانه، بیان شده اند و شما می تونید از آن ها برای موفقیت شغلی استفاده کنید.اگر واقعا می خواهید پا جای پای افراد موفق بگذارید باید درک کنید که زمان بسیار مهم است و باید از هر لحظه استفاده کنید. شما باید کارهایی را که به طور معمول قبل از صبحانه انجام می دهید لیست کرده و با این ۱۰ مورد مقایسه کنید.

۱۰ کار افراد موفق قبل از صبحانه:

 1. زود از خواب بیدار می شوند

  زمان همیشه در حال فرار از شماست و معمولا افراد از لحظه ای که به محیط کار وارد می شوند تمام وقتشان را با صحبت کردن، مکالمه تلفنی و قرارهای ملاقات از دست می دهند ولی صبح های زود بسیار آسان تر قابل کنترل هستند. به همین دلیل است که افراد موفق زودتر بیدار می شوند و تا جایی که امکان دارد از زمانشان استفاده می کنند. بر طبق تحقیق انجام شده بیش از ۹۰ درصد مدیرعامل های شرکت های بزرگ پیش از ۶ صبح بیدار می شوند.10 کار افراد موفق قبل از صبحانه

 2. قدر شناس هستند

  هنگامی که شما از خواب بیدار می شوید آیا قدرشناس نعمت های خود هستید یا شاکی می شوید که باید یک روز دیگر را آغاز کنید. بیشتر افراد موفق با بیدار شدن به چیزهای خوبی که دارند می اندیشند نه اینکه با چه استرس هایی در کار مواجه هستند. انعکاس مثبت به شما کمک می کند پیش از اینکه پای خود را روی زمین بگذارید فکر خود را به درستی تنظیم کنید. شکرگزاری برای شرایطی که اکنون در آن قرار دارید به داشتن یک روز خوب و سرشار از موفقیت به شما کمک می کند.

 3. هدف روز را پیدا می کنند

  اگر می خواهید یک روز موفق داشته باشید آن روز باید هدف داشته باشد. این چیزی است که باید جدا از لیست کارهای روزمره شما باشد و می تواند روز شما را بهتر کند. در پایان روز زمانی که شما کارهای انجام شده در روز را بررسی می کنید این هدف چیزی است که شما را نسبت به روزتان خوش بین کند و حس رضایت را در شما به وجود بیاورد.

 4. تخت خود را مرتب می کنند

  مرتب کردن تخت در صبح بهره وری شما را افزایش می دهد. این یک عادت اصلی است که زنجیره ای از عادات خوب را به دنبال می آورد. مرتب کردن تخت یک معجزه نیست که باعث بشود شما در روز کارهای بیشتری انجام دهید ولی یک شروع خوب برای یک روز با بهره وری بالا است. این کار تنها یک یا دو دقیقه طول می کشد ولی ساعت ها بهره وری را برای شما ایجاد می کند.10 کار افراد موفق قبل از صبحانه

 5. لیست کارهای روز را تهیه می کنند

  شما نمی توانید با روزتان مواجه شوید مگر اینکه بدانید چه کاری قرار است انجام دهید. با مشخص کردن کارهایی که می خواهید انجام دهید خودتان را برای یک روز موفق با بهره وری بالا آماده می کنید. برنامه ریزی روز در ابتدای آن به شما کمک می کند در ساعت های شلوغ کاری، از مسیر خارج نشوید. شما می توانید لیست خود را در یک برگ کاغذ بنویسید یا از اپلیکیشن هایی که برای این کار طراحی شده اند استفاده کنید. هر کاری که انجام می دهید از لیست حذف کنید تا مشخص بشود چه کارهایی باقی مانده است. قبل از نوشتن لیست روز جدید باید لیست روز قبل را بررسی کنید و کارهای تمام نشده را به روز جدید منتقل کنید.
  10 کار افراد موفق قبل از صبحانه

مقاله های مشابه:

Mobile

 1. روزنامه می خوانند

  بیشتر مدیر عامل های شرکت های موفق دنیا صبح به ورزش و خواندن روزنامه می پردازند. مهم نیست که شما روزنامه می خوانید، توییتر را چک می کنید یا اخبار تلویزیون را می بینید. مشاهده جدیدترین اخبار باید جزء کارهای صبح شما باشد. 10 کار افراد موفق قبل از صبحانه

 2. ایمیل خود را چک می کنند

  این چک کردن ایمیل در صبح باید سریع و اجمالی باشد و نباید زمان زیادی را صرف این کار کنید. در این زمان می توانید چند ایمیل مهم بفرستید. در هر صورت این کار به شما امکان می دهد در زمانی که ذهن شما خالی است صندوق ورودی خود را بررسی کنید. با مشاهده ایمیل های خود بهتر می توانید برای کارهای آن روز برنامه ریزی کنید.

 3. برای ارتباط با خانواده وقت می گذارند

  صبح معمولا بهترین زمان برای تعامل و صحبت با اعضای خانواده است. در عصر شما معمولا از کارهای روزمره خسته هستید و بعد از صرف شام خسته تر هم خواهید شد. به همین دلیل است که بیشتر افراد موفق صحبت با خانواده را بخشی از کارهای صبح خود قرار می دهند. 10 کار افراد موفق قبل از صبحانه

 4. با استفاده از مدیتیشن ذهن خود را پاک می کنند

  بیشتر افراد موفق شخصیت شان به گونه ای است که از دیگران به اندازه ای که از خودشان انتظار دارند، انتظار دارند. به همین دلیل ممکن است تهیه لیست و انجام آن برای آن ها کار آسانی نباشد. بسیاری از افراد موفق با مدیتیشن خودشان را برای یک روز کاری عالی آماده می کنند.

 5. برای صرف قهوه با دیگران قرار می گذارند

  اگر می خواهید شام را در کنار خانواده صرف کنید و نیاز به تنظیم قرار کاری هم دارید از صبحانه برای این کار استفاده کنید. یک قرار کاری در صبحانه بهتر از نهار یا شام است و زمان کمتری از وقت شما را می گیرد و علاوه بر آن با انرژی بیشتر و بهتر با دیگران ارتباط برقرار خواهید کرد.10 کار افراد موفق قبل از صبحانه

نظر شما در مورد ۱۰ کار افراد موفق قبل از صبحانه، چیست؟ کدامیک از نکات به نظر شما مفید تر است؟
پیشنهادات و انتقادات خودتون رو در بخش نظرات بنویسید. برای دریافت مطالب جدید و پر طرفدار از طریق ایمیل، در خبرنامه ما عضو بشید.
اگر این مطلب به نظرتون جالبه در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
یادتون نره تو کانال تلگرام ایسام عضو بشید کلی مزایده و کالای منتخب هست که می تونید ازشون لذت ببرید.
https://telegram.me/esamOfficial
کانال تلگرام ایسام

مشاهده منبع نوشته

۱۰ کار افراد موفق قبل از صبحانه
۳٫۵ - ۲ نظر

ممکن است این مطلب هم جالب باشد
من می توانم شغل آینده تان را تنها بر اساس ترتیب تولد شما حدس بزنم
چرا بهترین ایدهها در حمام به ذهنتان میرسد
مصاحبه ماهنامه آینده روشن با سام مدن پور بنیان گذار ایسام
10 توانایی ضروری برای مدیران
۱۰ توانایی ضروری برای مدیران
6 سرگرمی برای مقابله با استرس
۶ سرگرمی برای مقابله با استرس
8 مهارت که می توانید در کمتر از 6 ماه بیاموزید
۸ مهارت که می توانید در کمتر از ۶ ماه بیاموزید
نکته های زبان بدن که شما را دوست داشتنی می کند - بخش دوم
نکته های زبان بدن که شما را دوست داشتنی می کند – بخش دوم
نکته های زبان بدن که شما را دوست داشتنی می کند - بخش اول
نکته های زبان بدن که شما را دوست داشتنی می کند – بخش اول
28 نکته کوچک برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران
۲۸ نکته کوچک برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران
چگونه شغل رویایی خود را پیدا کنید؟
چگونه شغل رویایی خود را پیدا کنید؟
10 نکته درباره راه اندازی کسب و کار که دیگران به شما نمی گویند
۱۰ نکته درباره راه اندازی کسب و کار که دیگران به شما نمی گویند
10 کلمه که افراد بدون اعتماد به نفس استفاده می کنند
۱۰ کلمه که افراد بدون اعتماد به نفس استفاده می کنند
راه های هوشمندانه برای افزایش بهره ورری
راه های هوشمندانه برای افزایش بهره وری
19 کار که افراد باهوش انجام نمی دهند
۱۹ کار که افراد باهوش انجام نمی دهند
دلیل موفقیت کارآفرینان جوان
۱۱ دلیل موفقیت کارآفرینان جوان
ویژگیهای افراد موفق را کپی کنید
ویژگیهای افراد موفق را کپی کنید!

دیدگاه خود را بنویسید