Home > موفقیت > ۱۰ راز افراد جذاب

۱۰ راز افراد جذاب

10 راز افراد جذاب

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه چیزی افراد جذاب را از دیگران متمایز می کند؟ همه می دانیم این افراد متفاوت هستند ولی نمی توانیم به آسانی مورد تفاوت را تشخیص دهیم. با وجود اینکه ظاهر آراسته اهمیت دارد جذاب بودن به درون انسان بستگی دارد. در این نوشته ۱۰ راز افراد جذاب بیان شده است که همه افراد می توانند آن ها را به کار ببرند.

۱۰ راز افراد جذاب

 1. همه می توانند جذاب باشند

  به نظر می رسد افراد جذاب یک ویژگی ذاتی خاص دارند که به آن ها اجازه می دهد دیگران را تحت تاثیر قرار دهند ولی در حقیقت آن ها در طول زندگی رازهایی را فراگرفته و انجام داده اند که به آن ها کمک کرده است به آنچه می خواهند برسند. شاید مهمترین راز این است که همه می توانند جذاب و دوست داشتنی باشند. جذاب بودن و سایر ویژگیهای مشابه آن مهارت های یادگرفتنی هستند و فراموش نکنید که همه می توانند جذاب باشند.
 2. زبان بدن علاقه مندی شما را نشان می دهد

  زبان بدن یکی از توانایی هایی است که افراد جذاب آن را فراگرفته اند. موارد کوچکی مانند لبخند زدن، برقراری ارتباط چشمی و نحوه ایستادن می توانند نقش مهمی در ارتباط های شما داشته باشند. افراد جذاب از این اهمیت آگاه هستند و از زبان بدن برای جلب نظر دیگران استفاده می کنند. برای مطالعه بیشتر در زمینه زبان بدن اینجا کلیک کنید.
 3. توانایی سخنوری با ارزش است

  آیا تا به حال شده است که یک صدا به سرعت توجه شما را جلب کند یا لحن صحبت یک فرد در ذهن شما بماند؟ افراد جذاب معمولا با رعایت زمان و لحن مناسب احساساتشان را به خوبی در صحبت نشان می دهند. زمان در صحبت کردن به معنی مکث و تاکید به موقع است. توانایی های سخنوری به شما کمک می کنند نظر دیگران را به صحبت های خود جلب کنید تا محو صحبت های شما شوند و در بحث شرکت کنند.
  10 راز افراد جذاب
 4. همدردی با دیگران پلی به جذابیت است
  وقتی شما به نظر دیگران اهمیت می دهید باعث میشود جذاب به نظر برسید. یک راه تمرین و افزایش همدردی قرار دادن خود در جایگاه دیگران است. با همدردی با دیگران ارتباط بسیار صمیمی بین خود و دیگران برقرار می کنید چون باعث می شود آن ها فکر کنند شما درکشان می کنید.
  راز افراد جذاب - وبلاگ ایسام
 5. گوش کردن افراد را جذب می کند

  معمولا اشخاص با افرادی که با حوصله و توجه به صحبت های آن ها گوش می دهند ارتباط بسیار قوی برقرار می کنند. برای اینکه شما بتوانید این مهارت را به کار بگیرید باید واقعا به دیگران اهمیت دهید و تظاهر کردن در این مورد فایده ای ندارد.

مقاله های مشابه:

ایسام

 1. اعتماد به نفس یک عامل جذب کننده است

  در هر شرایطی فرد دارای اعتماد به نفس جذاب به نظر می رسد. در شرایط بد افراد، فرد دارای اعتماد به نفس را به عنوان رهبر گروه انتخاب می کنند تا چالش را برطرف کند و در شرایط خوب برای پیشرفت و خلاقیت به سراغ او می روند. اعتماد به نفس باعث می شود افراد دوست داشته باشند با شما ارتباط برقرار کنند.
  راز افراد جذاب - وبلاگ ایسام
 2. اولین برخورد بسیار مهم است

  اولین برخورد می توانید همه آینده یک رابطه را تحت تاثیر قرار دهد. ممکن است این حقیقت عادلانه به نظر نرسد ولی اغلب چند دقیقه اول ملاقات با یک نفر باعث ایجاد یک ذهنیت خاص در او می شود. از بین بردن اثر یک برخورد اول بد می تواند چند سال طول بکشد. مهارتهای زبان بدن می توانند در به جا گذاشتن برخورد اول خوب نقش زیادی داشته باشد.راز افراد جذاب - وبلاگ ایسام
 3. تطابق با شرایط مختلف

  افراد جذاب در هر شرایطی می توانند توجه دیگران را جلب کنند. رفتار مناسب در شرایط مختلف متفاوت است مثلا رفتار در یک مصاحبه شغلی با مهمانی یکسان نیست. افراد اثر گذار از این نکته در برخورد با دیگران استفاده می کنند تا در همه شرایط بتوانند در جمع پذیرفته شده و جذاب به نظر بیایند.
 4. خودتان باشید

  یکی از عوامل جذابیت متفاوت و منحصر به فرد بودن است و معمولا افراد تحت تاثیر شخصیت های خلاق و ایده پرداز قرار می گیرند. افراد جذاب خودشان را همانگونه که هستند می پذیرند و از دیگران تقلید نمی کنند.
  10 راز افراد جذاب
 5. یافتن راه ارتباط با افراد

  افراد جذاب همیشه راهی برای ارتباط با دیگران پیدا می کنند و به دنبال نقاط مشترک هستند. افراد جذاب می دانند چگونه بین افراد متفاوت نقطه مشرک پیدا کنند. وجوه اشتراک می تواند بنای یک رابطه خیلی خوب باشد.

مشاهده منبع نوشته
نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ آیا با نکات بیان شده در این نوشته موافقید؟
پیشنهادات و انتقادات خودتون رو در بخش نظرات بنویسید. برای دریافت مطالب جدید و پر طرفدار از طریق ایمیل، در خبرنامه ما عضو بشید.
اگر این مطلب به نظرتون جالبه در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
https://telegram.me/esamOfficial
کانال تلگرام ایسام

۱۰ راز افراد جذاب
۵ - ۲ نظر

ممکن است این مطلب هم جالب باشد
راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس
من می توانم شغل آینده تان را تنها بر اساس ترتیب تولد شما حدس بزنم
چرا بهترین ایدهها در حمام به ذهنتان میرسد
10 توانایی ضروری برای مدیران
۱۰ توانایی ضروری برای مدیران
10 کار افراد موفق قبل از صبحانه
۱۰ کار افراد موفق قبل از صبحانه
6 سرگرمی برای مقابله با استرس
۶ سرگرمی برای مقابله با استرس
8 مهارت که می توانید در کمتر از 6 ماه بیاموزید
۸ مهارت که می توانید در کمتر از ۶ ماه بیاموزید
نکته های زبان بدن که شما را دوست داشتنی می کند - بخش دوم
نکته های زبان بدن که شما را دوست داشتنی می کند – بخش دوم
نکته های زبان بدن که شما را دوست داشتنی می کند - بخش اول
نکته های زبان بدن که شما را دوست داشتنی می کند – بخش اول
28 نکته کوچک برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران
۲۸ نکته کوچک برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران
چگونه شغل رویایی خود را پیدا کنید؟
چگونه شغل رویایی خود را پیدا کنید؟
10 نکته درباره راه اندازی کسب و کار که دیگران به شما نمی گویند
۱۰ نکته درباره راه اندازی کسب و کار که دیگران به شما نمی گویند
10 کلمه که افراد بدون اعتماد به نفس استفاده می کنند
۱۰ کلمه که افراد بدون اعتماد به نفس استفاده می کنند
راه های هوشمندانه برای افزایش بهره ورری
راه های هوشمندانه برای افزایش بهره وری
19 کار که افراد باهوش انجام نمی دهند
۱۹ کار که افراد باهوش انجام نمی دهند
دلیل موفقیت کارآفرینان جوان
۱۱ دلیل موفقیت کارآفرینان جوان

1 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید