Home > تکنولوژی > گران ترین خودروهای هایبریدی

گران ترین خودروهای هایبریدی

گران ترین خودروهای هایبریدی

با افزایش آگاهی افراد نسبت به محیط زیست و افزایش قیمت سوخت های فسیلی، بسیاری از خودروسازها به دنبال طراحی خودرو های دوستدار محیط زیست و کم مصرف هستند. در گذشته خودروهای هایبردی کوچک بودند و برای استفاده طولانی مدت مناسب نبودند. بسیاری از افراد فکر می کنند خودروی هایبریدی اگر در مدت زمان خاصی شارژ نشود از کار می ایستد. با پیشرفت تکنولوژی خودروهای هایبردی الکتریکی پیشرفت زیادی داشته اند و بعضی از آن ها از خودروهای بنزینی عادی پیشی گرفته اند. کمپانی تازه کار Tesla Motors که تنها به تهیه خودروهای هایبریدی مشغول است افزایش زیادی در سهام خود در سال ۲۰۱۲ تجربه کرد. هدف این است که تکنولوژی به حدی برسد که خرید خودروهای هایبریدی برای همه افراد ممکن شود. در حال حاظر این خودروها تا حدودی گران هستند. در این نوشته ۱۴ نمونه از گران ترین خودروهای هایبریدی معرفی شده اند.

گران ترین خودروهای هایبریدی

 1. خودرو ۲۰۱۴ Volkswagen Touareg Hybrid با قیمت ۶۷ هزار دلار

  ورژن هایبرید Volkswagen Touareg در آخر لیست گران قیمت ترین دوگانه سوزها قرار دارد. این ماشین در شهر ۲۰ MPG و در جاده ۲۴ MPG می گیرد. موتور این ماشین ۳ لیتری است و ۳۸۰ اسب بخار قدرت دارد. مشخصات دیگر Touareg هایبرید شامل صندلی های گرم شونده و سیستم حمل و نقل سه بعدی ۸ اینچ با هارد ۶۰ گیگابایتی می شود.گران ترین خودروهای هایبریدی

 2. خودرو ۲۰۱۴ Porsche Cayenne Hybrid با قیمت ۷۰ هزار دلار

  این خودروی SUV هایبرید محصول کمپانی پورشه به عنوان یکی از ۱۰ خودرو برتر در بازار شناخته شده است. این ماشین در شهر ۲۰ MPG و در جاده ۲۴MPG می گیرد. موتور آن ۳ لیتری است و ۳۸۰ اسب بخار قدرت دارد. این ماشین ویژگی ایمنی به نام سیستم مدیریت پایداری دارد که سرعت ، جهت .و سایر فاکتورهای رانندگی را مانیتور می کند و می تواند در سطح جاده های نامعمول کشش را افزایش دهد.گران ترین خودروهای هایبریدی

 3. خودرو ۲۰۱۵ Cadillac ELR با قیمت ۷۵ هزار دلار

  مسافت پیموده شده این ماشین نسبت به دو مورد قبلی بیشتر است و در شهر ۳۱ MPG و در جاده ۳۵ MPG می گیرد. موتور آن ۱٫۴ لیتر است و ۱۸۱ اسب بخار قدرت دارد. بسیاری از منتقدان این خودرو را با خودرو Volt 35 هزار دلاری مقایسه کرده اند و از نظر آنان این خوردو ارزش ۴۰ هزار دلار بیشتر ندارد.
  گران ترین خودروهای هایبریدی

 4. خودرو ۲۰۱۳ BMW ActiveHybrid 740 با قیمت ۸۴ هزار دلار

  این خودرو BMW در جاده ۳۰ MPG و در شهر ۲۰۰ MPG می گیرد. نقطه قوت آن ۳۵۰ اسب بخار قدرت موتور و موتور ۳ لیتری TwinPower Turbo inline است. علاوه بر این موارد این خودرو به ویژگی دید در شب مجهز است که رانندگی را حتی در شرایط آب و هوایی بد ممکن می کند. با ۵۰۰ دلار اضافه می توان این ماشین را به سیستم دستیار پارکینگ مجهز کرد که با فرمان راننده ماشین را پارک می کند.
  گران ترین خودروهای هایبریدی

 5. خودرو ۲۰۱۵ BMW ActiveHybrid 7 با قیمت ۸۴ هزار دلار

  این مدل هایبریدBMW بزرگترین خودروی لوکس Sedan است که این شرکت تهیه کرده است. بسیاری از مشخصات و قیمت آن مشابه مدل های قبلی است با این برتری که می تواند با انتخاب موتور گازوییلی در مصرف بنزین صرفه جویی کند. این ماشین همچنین انتخاب موتور با شش، هشت یا دوازده سیلندر در اختیار قرار می دهد و دارای سیستم سرگرمی iDrive است که به راننده کمک می کند بدون برداشتن چشم از جاده از امکانات سرگرمی استفاده کند.گران ترین خودروهای هایبریدی

 6. خودرو ۲۰۱۴ Tesla Model S P85 با قیمت ۹۳ هزار دلار

  این خودرو sedan ساخته شده توسط Tesla Motors یک ماشین عالی است در کنار roadster، برای یک کمپانی نوپا که در صدد رقابت با خودروسازان با تجربه است. این خودرو ۹۴ MPG در شهر و ۹۷ MPG در جاده می گیرد و قدرت موتور آن ۴۱۶ اسب بخار است. این ورژن همچنین یک معکوس کننده حرکت با عملکرد بالا، اسپویلر از جنس کربن ، ترمز قرمز رنگ کالیپر تسلا و باتری ۸۵ kWh است.
  گران ترین خودروهای هایبریدی

 7. خودرو Mercedes Benz S Class Hybrid با قیمت ۹۴ هزار دلار

  این خودرو مدل هایبرید پلاس یکی از محبوبترین خودرو های sedans است که یک موتور ۳ لیتری V6 و یک موتور الکتریکی دارد. موتور V6 329 اسب بخار و موتور الکتریکی ۱۰۷ اسب بخار نیرو ایجاد می کند. این خودرو ۷۸ MPG می گیرد و تصمیم زمان استفاده از موتور بنزینی یا الکترونیکی بر عهده سیستم الکترونیکی خودرو است.
  گران ترین خودروهای هایبریدی

مقاله های مشابه:

728X90-car

 1. ۲۰۱۳ Porsche Panamera Hybrid با قیمت ۹۶ هزار دلار

  بسیاری از افراد متعجب هستند که چرا کمپانی مانند پوشه خودرو هایبرید تولید می کند چون خودروهای هایبریدی معمولا آهسته و کارآمد هستند. دلیل توسعه این ماشین قوانین محیط زیستی خاص در اروپا است. این خودرو تمیز ترین خودرو پورشه از نظر میزان دی اکسید کربن به شمار می رود.گران ترین خودروهای هایبریدی

 2. خودرو ۲۰۱۵ Porsche Panamera E-Hybrid با قیمت ۹۹ هزار دلار

  این خودرو مشابه مدل ۲۰۱۳ است ولی موتور الکتریکی قدرت این موتور را به ۴۱۶ اسب بخار می رساند. موتور الکتریکی آن ۹۵ اسب بخار قدرت دارد که دو برابر مدل قبلی است. این خودرو می تواند تنها با موتور الکتریکی اش ۱۵ مایل حرکت کند.
  گران ترین خودروهای هایبریدی

 3. خودرو ۲۰۱۴ Lexus LS 600h با قیمت ۱۲۰ هزار دلار

  در زمان عرضه خودروی هایبرید LS اولین خودروی لوکس با موتور V8 هایبردی بود. این خودرو تمیز و کارآمد است ولی امتیاز ترکیبی EPA آن ۲۰ MPG است. این خودرو همچنین ویژگیهای لاکچری خاص مانند صفحه لمسی با قابلیت دسترسی به برنامه های موبایل را در اختیار می گذارد که می تواند با صدا هم کنترل شود.
  گران ترین خودروهای هایبریدی

 4. خودرو BMW i8 با قیمت ۱۳۵ هزار دلار

  این خودروی هایبرید یکی از بهترین ها در بازار است که شبیه ماشین های فیلم های جیمز باند است. تا به اینجا همه خودروهای معرفی شده در لیست ظاهر یکسانی داشته اند. امتیاز EPA این خودرو ۷۶ MPG و قدرت موتور بنزینی آن ۲۲۸ اسب بخار و قدرت موتور الکتریکی آن ۱۲۹ اسب بخار است. علاوه بر کارایی موتور قطعات داخلی آن هم از مواد تجدید پذیر ساخته شده اند.
  گران ترین خودروهای هایبریدی

 5. خودرو ۲۰۱۵ Porsche 918 Spyder با قیمت ۸۴۵ هزار دلار

  ۹۱۸ Spyder نه تنها یک خودروی فوق العاده است بلکه زمان ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت آن یکی از بهترین ها در بین خودروهای موجود است. موتور این ماشین ۸۸۷ اسب بخار قدرت دارد. در حالت استفاده از هر دو موتور می تواند ۶۰ مایل را با یک گالن بنزین سپری کند. هرچه به سمت گرانترین خودرو پیش می رویم ظاهر خودرو ها خاص تر می شود.
  گران ترین خودروهای هایبریدی

 6. خودرو McLaren P1 با قیمت ۱٫۱۵ میلیون دلار

  نکته ناراحت کننده در مورد این ماشین این است که شما نمی توانید آن را تهیه کنید مگر اینکه فردی را بشناسید که دیگر آن را لازم نداشته باشد چون تنها ۳۷۵ نمونه از این ماشین تهیه شد و همه آن ها به فروش رفته است. موتور بنزینی این ماشین ۷۲۷ اسب بخار و موتور الکتریکی آن ۱۷۷ اسب بخار قدرت دارد. باتری آن در ۲ ساعت کامل شارژ می شود و می توان آن را با اتصال به برق یا کار موتور شارژ کرد.
  گران ترین خودروهای هایبریدی

 7. خودرو LaFerrari با قیمت ۱٫۶ میلیون دلار

  Laferrari یکی از قوی ترین خودروهایی است که فراری تا به حال تولید کرده که مصرف سوخت در آن ۴۰ درصد کاهش یافته است. علاوه بر یک موتور V12 و ۶٫۳ لیتری و یک موتور الکتریکی این خودرو همچنین به سیستم بازیابی انرژی جنبشی مجهز است به این معنی که انرژی جنبشی حاصل از ترمز کردن را ذخیره و بعدا از آن استفاده می کند.
  گران ترین خودروهای هایبریدی

مشاهده منبع نوشته
ایسام

نظر شما در مورد گران ترین خودروهای هایبریدی چیست؟ کدامیک خودروها به نظر شما جالب تر است؟
پیشنهادات و انتقادات خودتون رو در بخش نظرات بنویسید. برای دریافت مطالب جدید و پر طرفدار از طریق ایمیل، در خبرنامه ما عضو بشید.
اگر این مطلب به نظرتون جالبه در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
یادتون نره تو کانال تلگرام وبلاگ ایسام عضو بشید. یه عالمه مطلب جذاب و خواندنی منتظر شماست.
https://telegram.me/esamOfficial
کانال تلگرام ایسام

گران ترین خودروهای هایبریدی
۵ - ۴ نظر

ممکن است این مطلب هم جالب باشد
15 خودرو مفهومی ویژه دوستداران ماشین
۱۵ خودرو مفهومی ویژه دوستداران ماشین
12 گران ترین مرسدس بنز فروخته شده
۱۲ گران ترین مرسدس بنز فروخته شده
10 سریع ترین خودرو SUV
۱۰ سریع ترین خودرو SUV
12 گرانترین الماس در دنیا
۱۲ گرانترین الماس در دنیا
12 شرکت که دنیا را در سال آینده تغییر خواهند داد
۱۲ شرکت که دنیا را در سال آینده تغییر خواهند داد
10 گران ترین اسکناس مورد علاقه کلکسیونرها
۱۰ گران ترین اسکناس مورد علاقه کلکسیونرها
گران ترین نژادهای سگ در دنیا
گران ترین نژادهای سگ در دنیا
گرانترین کلکسیون های سکه در دنیا
گرانترین کلکسیون های سکه در دنیا
گران ترین تمبرهای کانادا
گران ترین تمبرهای کانادا
گرانترین تعطیلات که شما را حیرت زده می کنند
گرانترین تعطیلات که شما را حیرت زده می کنند
گران ترین ساعت های موجود در بازار
گران ترین ساعت های موجود در بازار
10 گران ترین کالای موجود در آمازون
۱۰ گران ترین کالای موجود در آمازون
گران ترین خودرو های دنیا
گران ترین خودرو های دنیا
تکنولوژی های پیشرفته خودرو
تکنولوژی های پیشرفته خودرو که تا سال ۲۰۲۰ تجاری سازی می شوند

1 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید