Home > کسب و کار > ایده های کسب و کار فوق العاده برای مادران خانه دار – بخش دوم

ایده های کسب و کار فوق العاده برای مادران خانه دار – بخش دوم

ایده های کسب و کار برای مادران - وبلاگ ایسام

این نوشته در ادامه بخش اول ۱۵ کسب و کار پیشنهادی برای خانم های خانه دار معرفی می کند. اگر توانایی پیاده سازی ایده های معرفی شده را در خود می بینید بهتر است با در نظر گرفتن ریسک های موجود طرح خود را پیاده سازی کنید. گاهی اوقات یک سرگرمی یا هنر شخصی را می توان به یک کسب و کار بسیار موفق تبدیل کرد.

ایده های کسب و کار فوق العاده برای مادران خانه دار:

 1. کسب و کار سبد هدیه
  ایده های کسب و کار فوق العاده برای مادران خانه دار - وبلاگ ایسام
  سبد هدیه برای هر مناسبتی یک کادوی بسیار خوب به شما می رود و راهی است برای این که به افراد نشان دهیم به فکرشان هستیم. اگر شما فردی خلاق هستید این کسب و کار می تواند برای شما مناسب باشد. راه های زیادی برای وارد شدن به این کسب و کار وجود دارد شما می توانید از نقطه اول شروع کنید یا با شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند همکاری کنید. این سبد هار را می توان در فروشگاه های فیزیکی یا آنلاین عرضه کرد. سایت اینترنتی ایسام فروشگاه اینترنتی رایگان در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید به آسانی از کسب و کار خود کسب درآمد کنید. برای کسب ایده از پست های زیر دیدن کنید:

مقاله های مشابه:

 1. نویسنده حقوق بگیر
  ایده های کسب و کار فوق العاده برای مادران خانه دار - وبلاگ ایسام
  نویسندگان آزاد معمولا درآمد بالایی ندارند و نویسندگان با حقوق از این جهت یک مزیت اساسی نسبت به سایرین دارند. توانایی شما برای نوشتن و تحقیق کلید موفقیت شما در این کسب و کار خواهد بود. در شروع کار می توانید خدمات خود را به صورت رایگان ارائه کنید تا شناخته شوید.
 2. طراح گرافیک
  ایده های کسب و کار برای مادران - وبلاگ ایسام
  طراحان گرافیک فرصت های شغلی بسیار زیادی دارند که به توانایی هایشان بستگی دارد. شما می توانید به عنوان یک طراح آزاد کار کنید یا از توانایی های خود برای تهیه طرح های تجاری یا قالب وبلاگ استفاده کنید. شما همچنین می توانید در یک بخش خاص از طراحی خبره شوید مانند طراحی لوگو، اینفوگرافیک و غیره.
 3. کسب و کار سرگرمی
  علاقه شما به یک سرگرمی می تواند زمینه ساز کسب درآمد شما باشد. با استفاده از بازار های آنلاین مانند ایسام، شما می توانید به آسانی اقدام به فروش محصولات خود کنید. اگر امکان تهیه محصول را ندارید می توانید فیلم آموزشی تهیه کرده و آن را بفروشید.
 4. کسب و کار پخت و پز خانگی
  ایده های کسب و کار برای مادران - وبلاگ ایسام
  شما می توانید علاقه خود به پخت و پز را به یک کسب و کار موفق تبدیل کنید. توانایی آشپزی شما می تواند به کسب و کارهای مختلفی تبدیل بشود از آشپز شخصی گرفته تا پخت نان و فروش آن در فروشگاه محلی. اگر به طبخ در مقدار زیاد علاقه دارید می توانید تهیه غذای مجالس را امتحان کنید.
  سوپرمارکت ایسام
 5. مشاور مد
  اشتیاق شما برای مد می تواند برای شما پول ساز باشد. اگر به ست کردن لباس ها با هم علاقه دارید می توانید شغل مشاور مد را انتخاب کنید. نوع مشاوره برای افراد متفاوت است ممکن است یک نفر بخواهد برای مصاحبه شغلی آماده شود و دیگری برای مهمانی رسمی.
 6. طراح دکوراسیون
  ایده های کسب و کار برای مادران - وبلاگ ایسام
  انگیزه برای زیباتر کردن محیط اطرافمان یک دلیل خوب برای ورود به کسب و کار طراحی دکوراسیون است. چند راه برای ورود به این کسب و کار وجود دارد و شما لازم نیست حتما یک طراح حرفه ای باشید. شما می توانید به افراد با بودجه کم کمک کنید یا به تغییر دکور و زیباتر کردن خانه ها با وسایلی که موجود است بپردازید. برای اینکه در رقابت موفق باشید سبک خاصی را برای خود انتخاب کنید و در آن تبحر پیدا کنید.
 7. بازاریاب اینترنتی آزاد
  ایده های کسب و کار برای مادران - وبلاگ ایسام
  بازاریابی در اینترنت گسترش بسیار زیادی داشته است و به این زودی ها از بین نمی رود. فرصت های کسب و کار زیادی در این صنعت وجود دارند از بازاریابی مطالب گرفته تا تخصص در موتور های جستجو. شما می توانید روی ترافیک سایت تمرکز کنید یا به کسب و کارها کمک کنید ترافیکشان را بالا ببرند. توانایی شما می تواند به شما کمک کند حوزه خاصی را انتخاب کرده و در آن موفق شوید.
 8. نگهداری از کودکان با مجوز
  ایده های کسب و کار برای مادران - وبلاگ ایسام
  در هنگامی که شما از کودکان خود نگه داری می کنید، منطقی می رسد با نگهداری کودکان دیگر کسب و کاری برای خود را ه بیندازید. شما در هر حال وقتتان را صرف کودکان می کنید و این بیزنس برای شما ایده آل به نظر می رسد.
  وسایل کودک در ایسام
 9. برنامه ریز منو (رژیم غذایی)
  اگر شما منظم هستید و به تهیه برنامه غذایی علاقه دارید می تونید کسب و کار خانگی موفقی داشته باشید. آسان ترین راه استفاده از شبکه های اجتماعی و ارائه برنامه های نمونه است. برای کسب در آمد می توانید برنامه های بلند مدت یا بر اساس ویژگیهای هر شخص عرضه کنید. می توانید با ارائه منو غذایی ویژه مناسبت ها درآمد ویژه کسب کنید.
 10. خدمات پرستار کودک
  با راه اندازی سرویس خدمات کودک به افراد جویای کار و خانواده های شاغل که توانایی نگهداری از کودکانشان را ندارند، کمک کنید. با استفاده از یک وبسایت و بازاریابی محلی افراد جویای کار و خانواده های نیازمند پرستار را پیدا کنید. برای تضمین موفقیت این کسب و کار باید رزومه و سابقه پرستاران را چک کنید.
 11. فروشگاه اینترنتی
  راه اندازی و اداره یک فروشگاه فیزیکی کاری دشوار و پر از ریسک است ولی در مقابل فروشگاه اینترنتی را با هزینه کمی می توان راه اندازی کرد و تقریبا هر چیزی می توان به صورت آنلاین فروخت. نکته مهم در فروش آنلاین تمرکز بر یک دسته محصول خاص است. شما می توانید یک سایت کامل به عنوان فروشگاه خودتان داشته باشید و یا از سایت هایی مانند ایسام که خدمات فروشگاه اینترنتی ارائه می کنند استفاده کنید.
  خرید و فروش در ایسام

مقاله های مشابه:

 1. معلم آنلاین
  ایده های کسب و کار برای مادران - وبلاگ ایسام
  برگزاری و شرکت در کلاس های اینترنتی در سال های طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر شما سابقه تدریس دارید می توانید با ورود به عرصه تدریس آنلاین در کنار شغل فعلی به درآمد خود بیفزایید یا پیشه خود را کاملا تغییر دهید. شما باید توانایی تهیه ویدیو های آموزشی یا کلاس های آنلاین را داشته باشید.
 2. آشپز مخصوص
  ایده های کسب و کار برای مادران - وبلاگ ایسام
  بعضی افراد زمان کافی برای آشپزی و تهیه غذا ندارند، مخصوصا اگر رژیم خاص داشته باشند. یک آشپز شخصی می تواند کمک بسیار زیادی برای یک خانواده پر مشغله باشد. شما می توانید تنها به آشپزی برای یک خانواده اکتفا نکنید و برای یک هفته نهار یا صبحانه ارائه دهید. تهیه غذای مراسم خاص یا سرویس های ویژه برای افراد خاص مانند گیاه خواران از گزینه های دیگر
 3. برنامه ریز مسافرت شخصی
  ایده های کسب و کار برای مادران - وبلاگ ایسام
  اگر به برنامه ریزی مسافرت علاقه مند هستید، به دیگران کمک کنید به مسافرت رویایی شان بروند. برنامه ریز مسافرت بر اساس نیاز و بودجه مشتری خدمات خاص و ویژه ارائه می کند. برای انجام این کار داشتن تخصص در جستجو و یافتن اطلاعات ضروری است.
  لوازم سفر در ایسام

مشاهده منبع نوشته

نظر شما در مورد ایده های کسب و کار فوق العاده برای مادران خانه دار چیست؟ آیا با بیزینس های بیان شده در این نوشته موافقید؟
پیشنهادات و انتقادات خودتون رو در بخش نظرات بنویسید. برای دریافت مطالب جدید و پر طرفدار از طریق ایمیل، در خبرنامه ما عضو بشید.
اگر این مطلب به نظرتون جالبه در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
یادتون نره تو کانال تلگرام وبلاگ ایسام عضو بشید. یه عالمه مطلب جذاب و خواندنی منتظر شماست.
https://telegram.me/esamOfficial
کانال تلگرام ایسام

ایده های کسب و کار فوق العاده برای مادران خانه دار – بخش دوم
۵ - ۲ نظر

ممکن است این مطلب هم جالب باشد
من می توانم شغل آینده تان را تنها بر اساس ترتیب تولد شما حدس بزنم
پیشنهاد ما برای نوسازی اثاثیه کهنه
چرا بهترین ایدهها در حمام به ذهنتان میرسد
مصاحبه ماهنامه آینده روشن با سام مدن پور بنیان گذار ایسام
5 حقیقت درباره میلیونر شدن در سن 22 سالگی
۵ حقیقت درباره میلیونر شدن در سن ۲۲ سالگی
14 نوع کارمند در محیط کار
۱۴ نوع کارمند در محیط کار
10 توانایی ضروری برای مدیران
۱۰ توانایی ضروری برای مدیران
8 سوال که باید قبل از طراحی مجدد سایت از خود بپرسید
۸ سوال که باید قبل از طراحی مجدد سایت از خود بپرسید
راهنمای گام به گام راه اندازی وب سایت برای کسب و کار
راهنمای گام به گام راه اندازی وب سایت برای کسب و کار
7 دلیل برای داشتن وب سایت ویژه کسب و کار
۷ دلیل برای داشتن وب سایت ویژه کسب و کار
10 نکته درباره راه اندازی کسب و کار که دیگران به شما نمی گویند
۱۰ نکته درباره راه اندازی کسب و کار که دیگران به شما نمی گویند
4 اشتباه بزرگ استارتاپ ها که کسب و کار را نابود می کند
۴ اشتباه بزرگ استارتاپ ها که کسب و کار را نابود می کند
5 راه برای ارتقای کسب و کار بدون هزینه اضافی
۵ راه برای ارتقای کسب و کار بدون هزینه اضافی
دلیل موفقیت کارآفرینان جوان
۱۱ دلیل موفقیت کارآفرینان جوان
مدل های زیورآلات سیمی
مدل های زیورآلات سیمی زیبا و خاص
ابزارهای مدیریت کسب و کار از راه دور - وبلاگ ایسام
ابزارهای مدیریت کسب و کار از راه دور

3 دیدگاه

 1. سلام
  جالب بود ولی نتوانستم اطلاعاتی در مورد چگونگی شروع بعضی کارا که نام بردید و خوشم آمد پیدا کنم آیا واقعا میشه تو ایران انجام داد؟
  مثلا دستیار مجازی-مشاور مد و چندتا کار دیگه
  میشه لطفا راهنمایی کنید برای شروع کردن این کارا؟

  1. وبلاگ ایسام

   دوست عزیز ممنون از نظر شما.
   سایت پونیشا رو ببینید شاید بتونید پروژه مورد نظر رو اونجا پیدا کنید. سعی می کنیم در مطالب آینده در مورد مطالبی که پرسیدید توضیح بدیم. حتما در خبرنامه ما عضو بشید تا مطالب آینده رو از دست ندید

دیدگاه خود را بنویسید