Home > خانواده و اجتماع > چگونه فروشگاه لوازم سیسمونی خود را در ایسام بسازیم ؟

چگونه فروشگاه لوازم سیسمونی خود را در ایسام بسازیم ؟

سیسمونی

فروش لوازم سیسمونی به صورت آنلاین باتوجه به هزینه های گزاف ساخت فروشگاه اینترنتی و نگه داری وب سایت، و ایجاد مزاحمت های احتمالی در سایت های درج آگهی (با توجه به در دسترس قرار گرفتن ایمیل، آدرس و شماره همراه شما در وب سایت های درج آگهی ) بسیار سخت است.
اما در ایسام میتوانید به راحتی لوازم سیسمونی خود را بدون هزینه زیاد و بدون قرار دادن شماره همراهتان بفروشید.

شما برای ورود به ایسام باید ابتدا فروشگاه لوازم سیسمونی خود را در سایت ایسام بسازید که در زیر بصورت مرحله به مرحله آن را توضیح خواهیم داد
ابتدا آدرس سایت را در مرور گر خود وارد کنید، پس از وارد شدن به سایت ایسام، بر روی ثبت نام کلیک کنید.
www.esam.ir
صفحه اصلی ایسام
بعد از باز شدن صفحه ای که در زیر ملاحظه می کنید، با پر کردن سه جای خالی وارد صفحه کد تایید میشود.

ثبت نام در ایسام

در این صفحه کد تاییدی که به موبایل شما پیامک شده را وارد سایت کرده و ثبت نام می شوید.

تایید موبایل در ایسام

در این قسمت بعد از کلیک کردن بر روی دکمه ثبت کالا در قسمت چپ و بالای صفحه اصلی سایت، مجدد وارد قسمتی برای کامل کردن مشخصات کاربری خود میشوید و در صورت عدم پر کردن اطلاعات الزامی (کادرهایی که ستاره دار هستند) موفق به ثبت کالا نخواهید شد.بعد از پر کردن اطلاعات و کلیک بر روی دکمه ثبت اطلاعات شما به صفحه ثبت کالا هدایت خواهید شد.

تکمیل مشخصات در ایسام
با باز شدن صفحه جدید، شما در قسمت گروه های پیشنهادی تعیین می کنید که می خواهید در فروشگاه لوازم سیسمونی خود چه چیزی بفروشید و سیستم بصورت خودکار شما را به دسته بندی درست هدایت می کند .

برای مثال فرض کنید من تصمیم دارم در فروشگاه سیسمونی خود در ایسام کالسکه بفروشم داخل کادر می نویسم کالسکه و سیستم بصورت کاملا خودکار به من گروه مد نظر را در کشوی پایینی نشان میدهد و من با انتخاب گزینه مد نظرم از داخل کشوی باز شده و کلیک بر روی دکمه جستجو وارد صفحه اصلی ثبت کالا میشوم.

عنوان کالا

در این صفحه اگر مرحله به مرحله با سیستم پیش روید و به پیش فرض ها دقت داشته باشید ، سیستم بصورت خودکار شما را به مرحله ثبت نهایی کالا پیش می برد
در قسمت اول تصویر، سیستم به شما این امکان را میدهد تا برای درک بهتر خریدار از محصولی که تصمیم به خرید از شما دارد، اطلاعات دریافت کند برای مثال محصول سیسمونی شما آکبند می باشد یا خیر. در قسمت بعد یعنی قسمت توضیح مختصر شما ویژگی بارز محصول سیسمونی را که تصمیم به فروش دارید می نویسید. این عنوان همان چیزی است که شما دوست دارید اول از همه توجه خریدار را جلب کند. برای مثال اگر کالسکه ای که میخواهم در ایسام به فروش برسانم دارای رنگ بندی هست و از برند خاصی هست همان ویژگی بارز را مینویسم.
وضعیت کالا


دراین قسمت می توانید پنج عکس غیر تکراری از محصول خود را آپلود کنید که برای کمک به فروش، بهتراست که عکس اول محصول بهترین عکس و ترجیحا در صورت پوشاک بودن با رعایت موازین و مقررات اسلامی باشد.
حتما در نظر داشته باشید محصول شما کاملا منطبق با تصویر محصول باشد ( از لحاظ : رنگ، جنس، برند، کیفیت و… ) چون در صورتیکه کالا به دست خریدار برسد و تفاوتی مابین محصول ارسال شده و تصویر آن، باشد طبق قوانین سایت فروشنده موظف به پس گرفتن کالا از خریدار تحت هر شرایطی می باشد.

عکس کالا
در این بخش به قسمت مشخصات و توضیحات کامل می رسیم .
قسمت مشخصات بصورت پیش فرض طراحی شده و کافیست گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. و اما در قسمت توضیحات کامل به شما این فرصت داده میشود تا هرجور که تمایل دارید درباره محصول خود توضیح داده و برای مخاطب ایجاد کشش کنید درست مثل زمانی که در اینستاگرام برای محصول خود کپشن می نویسید. توجه داشته باشید هرچه توضیح شما کامل تر و واضح تر باشد به فروش محصول شما کمک بیشتری خواهد شد و بهتربن توضیح، توضیحی است که منحصر به کالای شما و کپی نشده باشد.

توضیحات بیشتر

شما در این قسمت قیمت محصول خود را تعیین می کنید و انتخاب می کنید که تا چه زمانی برای فروش بر روی سایت ایسام باقی بماند . تعداد موجودی کالا را وارد کرده و به مرحله بعد می روید.
قیمت گذاری کالا
در این قسمت ابتدا وزن محصول را از بین ارقام موجود در پیش فرض تعیین می کنید و در مرحله بعدی نحوه تسویه حساب هزینه ارسال را انتخاب می کنید که هر کدام بصورت جداگانه در زیر کادر خود توضیح داده شده است. اما در صورت انتخاب پرداخت هزینه ارسال بعهده کاربر، باید میزان حدودی هزینه ارسال را در شهر خود و یا خارج از آن تخمین بزنید چون زمانیکه کاربرایسام خرید خود را از فروشگاه شما انجام میدهد و مبلغ کالا را به حساب ایسام واریز می کند هزینه ارسال را هم همزمان می پردازد و در صورت مغایرت قیمت تعیین شده از سمت شما و مبلغ پیک یا پست، پرداخت مابتفاوت به عهده شما خواهد بود.
پست کالا
در تمام مراحل ثبت کالا در نظر داشته باشید که جاهای خالی که در کنار آنها ستاره قرمز وجود دارد، خانه هایی هستند که مشخصات آنها اجباری بوده و در صورتیکه جای خالی را پر نکنید کالای شما ثبت نخواهد شد. بعد از پر کردن تمام کادرها دکمه ثبت نهایی را می زنید و کالای شما به همین سادگی ثبت میشود.

فروش لوازم سیسمونی

چگونه فروشگاه لوازم سیسمونی خود را در ایسام بسازیم ؟
۵ - ۲ نظر

ممکن است این مطلب هم جالب باشد
15 راز داشتن یک خانواده شاد
۱۵ راز داشتن یک خانواده شاد
اثرات مثبت اسباب بازی lego
اثرات مثبت اسباب بازی lego
اینفوگرافیک : غذای کودک
اینفوگرافیک : غذای کودک
ایده های اتاق نوزاد دختر
ایده های دکور اتاق نوزاد دختر
با این 7 توانایی موفقیت کودک خود را تضمین کنید
با این ۷ توانایی موفقیت کودک خود را تضمین کنید