Home > سبک زندگی > پالتو، مهمترین پوشاک زمستان

پالتو، مهمترین پوشاک زمستان

پالتویی که قرار ست در طول زمستان به تن کنیم، باید به گونه ای باشد که در آن هر چه بهتر به نظر آییم. از آن جا که قرار است این پالتو را در تمام طول زمستان به تن کنیم، چطور می توانیم انتخابی داشته باشیم که به ما بیاید و بر تن ما به خوبی بنشیند؟
همیشه چیزی در ظاهر ما وجود دارد که باعث نارضایتی ما میشود . ممکن است چند کیلویی اضافه وزن داشته باشیم یا این که برعکس، لاغرتر از حد ایده آل باشیم. اینها مشکلات کوچکی است که گاهی اوقات اهمیت زیادی می یابند، به ویژه اگر پای .انتخاب لباسی در میان باشد که قرار است تمام مدت فصل آن را به تن کنیم. .نوشتن رپورتاژ آگهی

 اگر شما بالاتنه و میان تنه ای پر دارید و نسبت به سایر اندامتان اصرار بیشتری برای لاغر نشان دادن این ناحیه دارید، بهتر است از پالتوهایی با  مدل حوله ای و کمربنددار، تیره و آراسته استفاده کنید. باید بدانید که رنگ های تیره، همیشه بهترین همراه شما خواهد بود. هم چنین می توانید پالتوهایی با راه راه عمودی که شما را کشیده تر و لاغرتر می سازد، نیز به تن کنید.

توجه داشته باشید برای پنهان کردن برخی از نقص هایی که در اندام تان وجود دارد، نباید از پالتوهایی با مدل های خیلی گشاد یا خیلی کوتاه استفاده کنید.

4799576_1544267911_533

اگر پاهای شما کوتاه و لاغر است و به همین دلیل،.پالتوهای کوتاه، از آن جا که قد را بلندتر نشان می دهد، برای شما بهترین انتخاب است. به خصوص اگر با شلوار یا دامن فاق بلندی پوشیده شود. اگر شما اندامی لاغر دارید، می توانید پالتوهایی پرحجم مانند خزدار یا پشمی به تن کنید تا اندام تان کمی توپرتر به نظر بیاید.
پالتوی نامناسب برای شما:مانتو های خیلی بلند باعث می شود شما خیلی کوتاه تر به نظر برسید. و اگر گشاد نیز باشند، ظاهر شما را به جای این که لاغرتر سازند، چاق تر نشان خواهند داد.

4767417_1543823329_395

اگر اندامی ورزشی و پسرانه دارید، باید سعی کنید با پالتوهایی شیک، مانند پالتوهای شنل مانند و پالتوهای مدل نظامی ظاهر خود را کمی ظرافت بخشید. جزییاتی چون پارچه های طرح دار و رنگ های شاد و بالاتنه های خزدار نیز به شدت به شما پیشنهاد می شود. چنین لباس هایی اگر به هر کس دیگری، ظاهری خیلی دخترانه بدهد، به شما حال و هوایی پرتکلف و خیلی شیک خواهد داد.
پالتوی نامناسب برای شما:سوییشرت های پسرانه، مناسب شما نیست. استایل پسرانه و ورزشکارانه چنین لباسی، جنبه پسرانه اندام شما را بیشتر خواهد کرد.

4800000_1544272247_389

قدبلند و لاغر! اندامی که بسیاری از دختران، در رویای داشتن آن هستند. و طبیعت، این هدیه را به شما داده است که هر لباسی را می توانید به تن کنید.
پالتوهای مناسب شما:شما مجاز هستید به اندام خود، کمی حجم دهید بدون آن که به نظر برسد اضافه وزن دارید. شما می توانید پالتوهای گشاد پوست و کاپشن های پرحجم و … به تن کنید. هیچ پالتویی برای شما نامناسب نخواهد بود. شما مجاز به پوشیدن همه چیز هستید

1

هنگام انتخاب پالتو فقط به مدل و رنگ آن توجه نکنید. حتما تگ‌های پارچه‌ای داخل پالتو را بخوانید تا ببینید اجزای تشکیل دهنده آن چیست. برای انتخاب پالتو دمای زمستانی محیط زندگی‌تان را در نظر بگیرید. بهترین و گرم‌ترین جنس پارچه برای پالتو پشم خالص است که برای مکان‌های سردسیر و افراد سرمایی مناسب است. اکریلیک نوعی پشم مصنوعی است که قدری زبر است و گرمای کمتری از پشم دارد، اما جنس مناسبی برای محیط‌هایی است که خیلی سرد نیستند. پالتو های دوخته‌شده از  پلی‌استر از گرمای زیادی برخوردار نیستند و برای شهرهای معتدل‌تر مناسب هستند.

معمولا وقتی پالتو می‌خریم تا چند سال از آن استفاده می‌کنیم. بنابراین جزییات دوخت و برش آن هم توجه کنید. دقت کنید دوخت‌ها مرتب و یکدست باشد و نخ‌های اضافه بریده شده باشد. به زیپ، یراق و دکمه‌های پالتو دقت کنید که نقصی نداشته باشد و محکم دوخته شده‌باشد. به درزهای داخلی و آستر پالتو دقت کنید که شکافتگی و احتمال نخ‌کش یا ریش ریش شدن در آینده نداشته باشد.

پالتو، مهمترین پوشاک زمستان
۵ - ۱ نظر

ممکن است این مطلب هم جالب باشد
6 نکته مهم در خرید آنلاین
۶ نکته مهم در خرید آنلاین
10 گران ترین کالای موجود در آمازون
۱۰ گران ترین کالای موجود در آمازون
با خرید دست دوم محیط زیست و جیبتان را حفظ کنید
با خرید دست دوم محیط زیست و جیبتان را حفظ کنید
ساعت هر فرد چه چیزی را بازگو می کند؟
ساعت هر فرد چه چیزی را بازگو می کند؟
پیش از خرید فلش بخوانید
پیش از خرید فلش بخوانید
9 دلیل برای خرید اجناس دست دوم
۹ دلیل برای خرید اجناس دست دوم