Home > تکنولوژی > دست نگه دارید، آیفون سرخ ۷ آمده!

دست نگه دارید، آیفون سرخ ۷ آمده!

ScreenHunter_668-Apr.-05-16.33

بعضی صبح ها، نه خیلی از صبح ها، فقط بعضی صبح ها، بیدار می شوید و می بینید آیفون جدیدی آمده است. سورپرایز! امروز یکی از آن صبح هاست. و در حالی که آیفون جدید امروز درست مانند قدیمی تر ها کار می کند، یک افزودنی ویژه دارد. سرخ رنگ است!

آره، سرخ، یک سرخ روشن درخشان براق، سایه ای آن چنان روشن که صورت گل رز را از شرمندگی سرخ می کند. جلد سرخ رنگ است. کلیدها سرخ رنگ هستند. سینی کوچک سیم کارت نانو؟ آن هم سرخ رنگ است. لوگوی اپل؟ سرخ نیست. شرمنده! اما در برابر مابقی هیکل گوشی خود را به خوبی نشان می دهد.

البته که آیفون جدید ۷ و آیفون ۷ پلاس، اجزای داخلی خاکستری یکسانی مانند دارند (و مابقی چیزها). اما بسیار هم خوب است! ابزارک های (گجت های) جدید الزاما نیاز نیست که از لحاظ کارکردی متفاوت باشند تا تفاوتی ایجاد کنند. این آیفون جدید مانند خط مستقیمی است بین کمیسیونر گوردون و بتمن. انگار که درون لاک ناخنی فرو برده شده به نام: باور نکردنی هستی (بازی با واژه های جوهر، سرخ، توانایی –مترجم). انگاری که از محافظ های کتف مرد آهنی (آیرون من) ساخته شده است. سرخ است. می دانید؟

و مانند مابقی محصولات سرخ (برند) اپل، بخشی از بخشی از عایدات به سمت Global Fund فرستاده می شود، گروهی که کار آن ها مبارزه با ایدز در سراسر جهان است. روز جمعه، ۲۴ مارچ، با قیمت ۷۵۰ دلار برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی فروش آن آغاز می شود.

ScreenHunter_668-Apr.-05-16

یک آی پد جدید که خیلی کمتر سرخ است، اما از لحاظ قابل توجه بودن هیچ دست کمی از آیفون ندارد و در حوزه عملکردی چیز قابل ملاحظه ای به آن افزوده نشده است –تنها یکی از پردازنده های کوچک آن آپگرید شده است. اما به شکلی دراماتیک قیمت یک تبلت اپل ۹٫۷ اینچی را کاهش می دهد.

این آی پد جدید از ۳۳۰ دلار برای ۳۲ گیگابایت شروع شده که کمترا ۴۰۰ دلار قیمت آی پد قبلی است. و برای به پایان رسانیدن این کار، اپل یک SE 16 گیگابایتی را به نفع مدل ورودی ۳۲ گیگابایتی بدون افزودن به قیمت آن وارد بازار کرده است. اوه! و آی پد مینی تنها در نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی آن به بازار می آید که به نظر می رسد حافظه بسیار زیادی برای یک تبلت کوچک است.

همه این ها به نظر کافی می آیند اما بیایید برگردیم سر اصل مطلب. اکنون یک آیفون سرخ ۷ در بازار است و این خود مساله ای بزرگ است.

دست نگه دارید، آیفون سرخ ۷ آمده!
۵ - ۲ نظر

ممکن است این مطلب هم جالب باشد
همه چیزهایی که لازم است درباره آیفون 7 بدانید
همه چیزهایی که لازم است درباره آیفون ۷ بدانید
برنامه موبایل برای افزایش بهره وری
۱۵ برنامه موبایل برای افزایش بهره وری در کسب و کار
اینفوگرافیک : تلفن های هوشمند و جامعه
اینفوگرافیک : تلفن های هوشمند و جامعه
اینفوگرافیک : نجات یک موبایل خیس
اینفوگرافیک : نجات یک موبایل خیس
نکات امنیتی قبل از فروش گوشی موبایل
نکات امنیتی قبل از فروش گوشی موبایل